Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.09.2012, 21:51
Takiego sedziowania dawno nie widzialem poprostu jak ktos tam wyzej napisal - okregowka. (Karnego nie bylo a 2 bramka z metrowego spalonego - rece opadaja).
Co nie niezmienia faktu ze Wsla zagrala slabo, macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy.
Co do waszej dyskusji na temat trenera to tak szczerze kim on ma grac i kim go chcecie zastapic?

Pozdro
Odpowiedz cytując