Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 14.09.2012, 21:50
krasny napisał(a):Wyświetl post
Zlego slowa nie powiem o Wisle dzisiaj.
A ja powiem:

Dno! Poziom 1. ligi na dzień obecny. Ja wiem, że nie mamy takiej paki, jak na początku wieku, ale do jasnej cholery! Jest tu paru piłkarzy jak na naszą ligę ponadprzeciętnych i trochę średniaków. Drużynę na miarę co najmniej górnej połówki tabeli złożyć z tego to minimum przyzwoitości, a tutaj się szykuje walka o utrzymanie, jak tak dalej pójdzie.

To samo bym powiedział, gdyby sędzia nie wydrukował dwóch bramek i skończyłoby się 0:0.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując