krasny napisał(a):

|
Zlego slowa nie powiem o Wisle dzisiaj.
|
A ja powiem:
Dno! Poziom 1. ligi na dzień obecny. Ja wiem, że nie mamy takiej paki, jak na początku wieku, ale do jasnej cholery! Jest tu paru piłkarzy jak na naszą ligę ponadprzeciętnych i trochę średniaków. Drużynę na miarę co najmniej górnej połówki tabeli złożyć z tego to minimum przyzwoitości, a tutaj się szykuje walka o utrzymanie, jak tak dalej pójdzie.
To samo bym powiedział, gdyby sędzia nie wydrukował dwóch bramek i skończyłoby się 0:0.