Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 14.09.2012, 21:49
To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków, oglądałem tylko w przerwach na reklamy.

Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają. Trener na podobnym poziomie jak te mendy biegające po boisku. Od czasów sezonu następującego po sprzedanym meczu z Legią nie pamiętam takiej nędzy.

Probierz na wylocie, jeżeli przyjdzie Smuda bojkotuję naszą drużynę piłkarską i przerzucam się na koszykarki.

Aha. Obecności Garguły na boisku nie sposób wytłumaczyć inaczej niż odsypem dla trenera za wejściówki.
Ostatnio edytowane przez irman : 14.09.2012 o godz. 21:52.
:/
Odpowiedz cytując