Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 14.09.2012, 21:47
Generalnie mecz na 0-0, niestety Pogoń grała w dwunastu. Do tego, że ch*** gramy, to się już przyzwyczaiłem, ale tym razem chyba nie zasłużyliśmy na porażkę.
PS. Mam nadzieję, że pana Lyczmańskiego zawieszą.
Odpowiedz cytując