Wyświetl pojedynczy post
ddii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20681
Stary 14.09.2012, 21:38
Jako kibica Wisły i mieszkańca krakowa jedna rzecz mnie osłabia. Wreszcie w Krakowie są dwa nowe stadiony. Miasto sie ostro zadłużyło na ich budowe . I tylko mowa o zadłużeniu i podwyżkach . Miałem nadzieje ,że Kraków piłka będzie stał ... . A tu jedni spadli do I ligi , a właściciel "mojego" klubu ,nagle w takim momencie chyba myśli o wycofaniu sie z interesu ( bo tak to wygląda ) .Ja wiem ,że jest kryzys itp . .. ale i tak cos tu jest nie halo ! I tylko prosze o nie nazywanie mnie kibicem sukcesu bo tak nie jest.
Odpowiedz cytując