yoda79 napisał(a):

Jest do natychmiastowego wyj...,ale kto za niego?
Franek? Litości...
|
Naszym największym problemem jest to, że żaden trener nie ma komfortu pracy, cały czas tylko presja na wynik a trzeba spojrzeć na naszą kadrę i szczerze to może 4-5 graczy nadaje się do gry.