Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 14.09.2012, 21:12
ciekawe czy odnajdą się teraz zwolennicy talentu polskich młodych trenerów. Tacy goście to są dobrzy na zawodników bez osiągnięć i w gazie. Fornalik w reprze i Probierz w Wiśle pokazuję ile wart jest ich warsztat.
Drużyna jest słaba fizycznie a taktycznie to jest B-Klasa.
Tu wystarczy średniej klasy trener, ale z doświadczeniem i wrócimy na właściwe tory. A nie wschodząca gwiazda trenerki.
Odpowiedz cytując