|
ciekawe czy odnajdą się teraz zwolennicy talentu polskich młodych trenerów. Tacy goście to są dobrzy na zawodników bez osiągnięć i w gazie. Fornalik w reprze i Probierz w Wiśle pokazuję ile wart jest ich warsztat.
Drużyna jest słaba fizycznie a taktycznie to jest B-Klasa.
Tu wystarczy średniej klasy trener, ale z doświadczeniem i wrócimy na właściwe tory. A nie wschodząca gwiazda trenerki.
|