Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 14.09.2012, 21:03
Przegrywamy 0:1, Probierz nic nie robi, przegrywamy 0:2 dalej nic. Jak strzelą nam trzeciego to Probierz sie może obudzi i zmieni kogoś... Dla mnie Burliga, Duńczyk, Orbit to gracze beznadziejni w tym meczu.
Mecz przegrany. Fatalna gra....
Ostatnio edytowane przez syryls : 14.09.2012 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując