thechris napisał(a):

No tak, sędzia, sędzia, sędzia. Do 41 minuty to można było walnąć Pogoni bramkę albo ze dwie bo to cieniutka drużynka więc nie ma co pitolić o sędziowaniu.
|
Rozdzielam dwie sprawy:
- przygotowanie Wisły do sezonu przez Probierza
- durne decyzje Liczmańskiego
To chyba proste?