Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 14.09.2012, 20:41
Takie karne to można w okręgówce gwizdać.
Dopóki Wisła nie będzie niemal w każdym meczu przeważać stwarzać sporo sytuacji dopóty takie karne, wyniki będą miały miejsce,. Raz dla nas, raz dla nich.
Odpowiedz cytując