Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 14.09.2012, 20:35
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Niesamowite, jak można gwizdnąć takiego karnego? :/
Co to za różnica.
W poprzedniej kolejce sędzia nie podyktował przeciwko nam karnego z Polonią, a Pogoń przegrała bo podobnie śmiesznym karnym w Gliwicach.
Paradoksalnie faul na Genkowie to bardziej ewidentny karny niz ten dla Pogoni.

Weszlo mialo rację (patrz punkt 5) -> http://www.weszlo.com/news/11833-Wra..._o_ekstraklase

Cytat:
Jeśli mielibyśmy jednak typować klapę, to najprędzej w Szczecinie, gdzie Pogoni i Wiśle posędziuje Adam Lyczmański.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując