ypeeh napisał(a):

|
Niesamowite, jak można gwizdnąć takiego karnego? :/
|
Co to za różnica.
W poprzedniej kolejce sędzia nie podyktował przeciwko nam karnego z Polonią, a Pogoń przegrała bo podobnie śmiesznym karnym w Gliwicach.
Paradoksalnie faul na Genkowie to bardziej ewidentny karny niz ten dla Pogoni.
Weszlo mialo rację (patrz punkt 5) ->
http://www.weszlo.com/news/11833-Wra..._o_ekstraklase
Cytat:
|
Jeśli mielibyśmy jednak typować klapę, to najprędzej w Szczecinie, gdzie Pogoni i Wiśle posędziuje Adam Lyczmański.
|