Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.09.2012, 20:34
CHUJA a nie różnica. Jedyny pozytyw to Bunoza,który jeszcze jakos trzyma tą defensywe.
Co do karnego gdybyśy grali na normalnym poziomie to jeden gol z karnego nie powinien nam zrobić krzywdy
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując