|
Jeżeli Probierz dalej będzie wystawiał na środku pomocy tego idiotę Gargułe to witaj I ligo
....a aż się prosi aby Melikson był w środku a Szewczyk na lewej, ale Orbit chyba płaci Probierzowi za to że gra inaczej tego nie wytłumaczył....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|