|
Nie ma co sie sprzeczać, gramy fatalnie, sytuacji brak a strzałów za dużo, 3/11 no kur.. 2 tygodnie przerwy, widzi ktoś jakieś różnice. Sorry ale dla mnie Probierz nie ma pomysłu na grę. Ja rozumiem żeby jakieś postępy były ale ich brak. Garguła 2-3x dotknął piłke.
|