Jazda Jazda Jazda!
liczę na 3 punkty, ale boję się :(
Pogoń przegrała 2 mecze pod rząd, dziś się zepną, oby tylko nasi cudotwórcy Maor i Iliev pokazali im, gdzie miejsce paprykarzy heh

mimo, że Pogoń to "moi sąsiedzi" to i tak całym sercem za Wisła
jedno co mnie boli, to że jako kibic Wisły mieszkający 80 km od Szczecina nie mogę kupić biletu jako kibic Wisły!
:(