Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14446
Stary 14.09.2012, 13:48
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...do_Wisly_.html

Zanosi się na to, że Eskisehirspor nie wykupi Małeckiego z Wisły. Być może wyślą go do Polski już w przerwie zimowej, żeby przez kolejne pół roku nie wypłacać mu wynagrodzenia za to, że będzie sobie siedział na trybunach.

Jeśli potwierdzą się plotki o 700 tys. euro, jakie Turcy mieli przelać na konto Wisły w sprawie wypożyczenia Małeckiego, to wyjdzie na to, że Badnarz zrobił zajebisty biznes. Małecki wróci, a Wisła i tak będzie miała w kasie kilkaset tysięcy więcej (albo nie będzie miała, z wiadomych przyczyn)

Na nadmiar solidnych skrzydłowych nie możemy narzekać, więc powrót kogoś takiego jak Małecki może okazać się zbawieniem. Do rundy wiosennej jeszcze daleko, kibice mają czas, żeby odpocząć od Patryka i jego wybryków. Sam Małecki dopiero teraz doceni to co ma w Wiśle i na co może liczyć. W Turcji jest tak naprawdę piłkarzem anonimowym, który ma problem z załapaniem się do meczowej "18".
Odpowiedz cytując