Właśnie nie było żadnych innych pomysłów, co mnie trochę dziwi. Rzeczywiście lotnisko by nie przeszło, ale gdzieś koło hali pod Szyndzielnią - dlaczego nie? Dojazd spoko, przestrzeń dużo większa, można by ogarnąć konkretny parking i nie byłoby żadnych problemów z protestami mieszkańców, którym zadaszony stadion przeszkadza w oglądaniu meczów za free.
Zgadzam się, TSP poleci w najbliższych sezonach

Zresztą większość kibiców tego klubu to sezonowcy, którzy wciąż upajają się historycznym awansem. W Stali drzemie większy potencjał kibicowski i jak dla mnie jest to klub z tradycjami, a nie jakieś śmieszne Podbeskidzie...