|
gypsy - a jakie byly pomysly dotyczace lokalizacji tego stadionu? Jasienica? Moze Szyndzielnia gdzies kolo nowej hali? Bo nie przypominam sobie innych miejscówek. Mi tam sie marzyło lotnisko kolo Wojska Polskiego i Beskidzkiego, no ale na to szans w ogole nie było.
W ogole nie kumam jak mozna tak duzy stadion postawic, gdzie ledwo ludiz na mecze przychodzi po 3-4 tysie. Owszem jeden góra dwa sezony frekwencja skoczy ale no bez przesady. Nie zdziwie sie jak stadion zostanie skonczony a podbeskdizie bedzie pykac na granicy I i II ligi. heh. Niech wkoncu ktos ten BKS uratuje -> moim zdaniem o wiele wiecej ludzi by własnie na Stal chodzilo niz na to podbeskidzie całe.
Ostatnio edytowane przez killzone : 13.09.2012 o godz. 20:48.
|