Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
19119
13.09.2012, 19:03
Szpen
napisał(a):
Lekko nieaktualne, ale to prawda, bawiłem się w turystykę. Resztę sobie wymyślicie , dobrze wam idzie.
Większość tutaj to gimnazjalisty, wiec pewnie zylka biznesmena niejednego fascynuje.
Belzebub, proszę cię przeczytaj mojego posta w tej materii jeszcze raz i skoryguj swoją opinię, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Po co konfabulujesz?
hunter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter
Znajdź inne posty napisane przez hunter