Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19119
Stary 13.09.2012, 19:03
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Lekko nieaktualne, ale to prawda, bawiłem się w turystykę. Resztę sobie wymyślicie , dobrze wam idzie. Większość tutaj to gimnazjalisty, wiec pewnie zylka biznesmena niejednego fascynuje.

Belzebub, proszę cię przeczytaj mojego posta w tej materii jeszcze raz i skoryguj swoją opinię, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Po co konfabulujesz?