emj10 napisał(a):

|
Przecież nie trzeba było się bawić w wielkiego detektywa, aby sprawdzić kilka miesięcy temu, że Szpen się bawi w "turystykę".
|
Lekko nieaktualne, ale to prawda, bawiłem się w turystykę. Resztę sobie wymyślicie , dobrze wam idzie. Większość tutaj to gimnazjalisty, wiec pewnie zylka biznesmena niejednego fascynuje.
Belzebub, proszę cię przeczytaj mojego posta w tej materii jeszcze raz i skoryguj swoją opinię, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Po co konfabulujesz?