Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19117
Stary 13.09.2012, 18:48
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie trzeba było się bawić w wielkiego detektywa, aby sprawdzić kilka miesięcy temu, że Szpen się bawi w "turystykę".
Lekko nieaktualne, ale to prawda, bawiłem się w turystykę. Resztę sobie wymyślicie , dobrze wam idzie. Większość tutaj to gimnazjalisty, wiec pewnie zylka biznesmena niejednego fascynuje.

Belzebub, proszę cię przeczytaj mojego posta w tej materii jeszcze raz i skoryguj swoją opinię, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Po co konfabulujesz?