Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4874
Stary 13.09.2012, 17:33
W tej sytuacji powinien być walkower dla Grodziska. Tam samo jak my powinniśmy dostawać wielokrotnie walkower za to, że oni nie byli w stanie przyjąć nas. I tak samo jak 2/3 polskich klubów, które często uciekają w jakieś fikcyjne remonty albo wady techniczne - jednocześnie nie robiąc nic, poza działaniami pozorowanymi, by je usunąć. Mało to raz ktoś tam nie przyjmował gości, bo coś było nieprzygotowane, niedokończone, wymagające remontu, ale przed euro nieopłacalne itp?

A tak w ogóle to ciekawe czy obecne stanowisko Zygo jest podobne do stanowiska Korony, o którym wspominacie wyżej - ze względu na to, że aktualnie Zygo (a jeszcze rundę temu Korona) jest gwałcony przez wiadomego komendanta policji.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując