|
W tej sytuacji powinien być walkower dla Grodziska. Tam samo jak my powinniśmy dostawać wielokrotnie walkower za to, że oni nie byli w stanie przyjąć nas. I tak samo jak 2/3 polskich klubów, które często uciekają w jakieś fikcyjne remonty albo wady techniczne - jednocześnie nie robiąc nic, poza działaniami pozorowanymi, by je usunąć. Mało to raz ktoś tam nie przyjmował gości, bo coś było nieprzygotowane, niedokończone, wymagające remontu, ale przed euro nieopłacalne itp?
A tak w ogóle to ciekawe czy obecne stanowisko Zygo jest podobne do stanowiska Korony, o którym wspominacie wyżej - ze względu na to, że aktualnie Zygo (a jeszcze rundę temu Korona) jest gwałcony przez wiadomego komendanta policji.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|