Arapaho napisał(a):

|
A przypadkiem niedokleiłem reszty dyskusji gośc przesadzil z 300k -ale nie ważne : 5 x mniej to bieże Lisek do kieszeni, za 80 odcinków ma dostać (dostał) 7,4 mln zł
|
a powiedz mi tak szczerze, po co zaglądać Liskowi do kieszeni, skoro jego program ogląda 3,5 miliona ludzi i przynosi on wielomilionowe wpływy z reklam? Rozumiem, jakby TVP traciła na tym finansowo. Ale przecież jest odwrotnie ... Niech se weźmie i połowę tych wpływów. Skoro się bilansuje, a nawet jest duży zysk to czego się czepiać? Zazdrość?