Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19107
Stary 13.09.2012, 12:25
Nie nie, jak dla mnie to On pracuje w korporacji na podstawie umowy o pracę, a swoją własną korporację prowadzi popołudniami. Nocą zaś piecze chleb.