Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19103
Stary 13.09.2012, 11:53
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
czytelnik w komentarzach go kasuje
Słusznie kasuje, gdyż Urbański za ten kontrakt z Lisem (warunki, a także tryb wyboru), a także z Wildsteinem powinien więcej niż po łapach dostać. Do Lisa pretensje, że zaoferowano mu kontrakt i warunki, których nawet TVN nie mógłby mu zagwarantować? Wiem jak to wygląda u Rinke Rooyensa i zapewniam, że ktoś to zdecydował się na tego typu decyzję w prywatnej firmie to w następnym tygodniu nie pracowałby już w niej. Urbański jeszcze moment posiedział.

Najciekawsi są jednak zawsze ci bezinteresowni blogerzy
http://www.goldenline.pl/michal-rachon
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.09.2012 o godz. 11:57.