Arapaho napisał(a):

|
czytelnik w komentarzach go kasuje
|
Słusznie kasuje, gdyż Urbański za ten kontrakt z Lisem (warunki, a także tryb wyboru), a także z Wildsteinem powinien więcej niż po łapach dostać. Do Lisa pretensje, że zaoferowano mu kontrakt i warunki, których nawet TVN nie mógłby mu zagwarantować? Wiem jak to wygląda u Rinke Rooyensa i zapewniam, że ktoś to zdecydował się na tego typu decyzję w prywatnej firmie to w następnym tygodniu nie pracowałby już w niej. Urbański jeszcze moment posiedział.
Najciekawsi są jednak zawsze ci bezinteresowni blogerzy
http://www.goldenline.pl/michal-rachon