Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Węgorz
Junior Member
Od: 09.2012
Offline
#
728
13.09.2012, 11:37
Arturo Qr2nów
napisał(a):
Ostatnio skosztowałem kupionego u nich Bażanta Radlera - fajne samkowe piwko, szczególnie mocno schłodzone w upalny dzień.
W ogóle zimny Radler ogólnie jest dobry, nawet ten warkowy. Pod grilla zwłaszcza.
Węgorz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Węgorz
Znajdź inne posty napisane przez Węgorz