Wyświetl pojedynczy post
Węgorz
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 13.09.2012, 11:37
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio skosztowałem kupionego u nich Bażanta Radlera - fajne samkowe piwko, szczególnie mocno schłodzone w upalny dzień.
W ogóle zimny Radler ogólnie jest dobry, nawet ten warkowy. Pod grilla zwłaszcza.
Odpowiedz cytując