|
Stadion Podbeskidzia jest mniej więcej w centrum miasta, tuż przy osiedlu Grunwaldzkim. Właściwie jest to boisko gdzieś wciśnięte bez pomysłu, nawet nie ma gdzie zrobić sensownego parkingu. Nowy stadion ma być na 15 tysięcy miejsc (oczywiście raczej nie będzie zbyt często zapełniany w całości) i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić te 7-10 tysięcy osób tłoczących się tamtymi uliczkami. Jako bielszczanka mogę powiedzieć, że jest wiele lepszych miejsc na ulokowanie stadionu w tym mieście.
|