Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19097
Stary 13.09.2012, 08:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czemu porażka? Przecież on nie mieli na "Słowika" i resztę góry nic poza zeznaniami "Masy" i kilku żołnierzy Pruszkowa.
Nie mieli czy się nie powołali na inne dowody? To chyba znacząca różnica.
Zresztą jeśli goście ściągli haracze od setek firm i lokali a prokuratorzy opierają się tylko na zeznaniach Masy, jeśli w sprawie Pruszkowa nie oskarżono żadnego policjanta czy prokuratora a wiadomo że przez tyle lat musieli być kryci to o czym mowa ? To POlska po prostu. Normalnego człowieka zniszczą w parę dni, naloty, prokuratorzy , wyroki ale jak masz kasę to masz ich wszytskich w kieszni.
Dalej niech Szpenie i inne AS82-y nie chodza na wybory albo niech głosują na cfaniaków to kiedyś ich to dopadnie.Tylko wtedy będzie za późno.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej