emj10 napisał(a):

|
Czemu porażka? Przecież on nie mieli na "Słowika" i resztę góry nic poza zeznaniami "Masy" i kilku żołnierzy Pruszkowa.
|
Nie mieli czy się nie powołali na inne dowody? To chyba znacząca różnica.
Zresztą jeśli goście ściągli haracze od setek firm i lokali a prokuratorzy opierają się tylko na zeznaniach Masy, jeśli w sprawie Pruszkowa nie oskarżono żadnego policjanta czy prokuratora a wiadomo że przez tyle lat musieli być kryci to o czym mowa ? To POlska po prostu. Normalnego człowieka zniszczą w parę dni, naloty, prokuratorzy , wyroki ale jak masz kasę to masz ich wszytskich w kieszni.
Dalej niech Szpenie i inne AS82-y nie chodza na wybory albo niech głosują na cfaniaków to kiedyś ich to dopadnie.Tylko wtedy będzie za późno.