Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7738
Stary 12.09.2012, 19:59
Tak czy siak z grupy nie wyjdziemy bo z Anglią i Ukrainą nie damy rady. Mecz na Wembley nasi przegrają już przed wyjściem na boisko.
Odpowiedz cytując