emj10 napisał(a):

|
Czemu porażka? Przecież on nie mieli na "Słowika" i resztę góry nic poza zeznaniami "Masy" i kilku żołnierzy Pruszkowa.
|
Faktycznie, ci goście wg. PO to przykładni obywatele, cięzko pracujący aby zapłacic POdatki (na kampanie)

, nalezy im się szacunek, przeprosiny i występ w TVN-ie w "Rozmowach w toku".
P.S Jesli zeznania świadków koronnych są niczym aby skazać szefa mafii , to ja pier..ę takie państwo.