Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19090
Stary 12.09.2012, 18:17
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czemu porażka? Przecież on nie mieli na "Słowika" i resztę góry nic poza zeznaniami "Masy" i kilku żołnierzy Pruszkowa.
Faktycznie, ci goście wg. PO to przykładni obywatele, cięzko pracujący aby zapłacic POdatki (na kampanie) , nalezy im się szacunek, przeprosiny i występ w TVN-ie w "Rozmowach w toku".

P.S Jesli zeznania świadków koronnych są niczym aby skazać szefa mafii , to ja pier..ę takie państwo.