|
Niestety zgadzam się z tym, że Legia ma od nas lepszy zespół i to ona jest głównym kandydatem do mistrzostwa (na ten moment oczywiście, do końca sezonu jeszcze wiele się może zdarzyć). Nawet Polonia wydaje się mieć mocniejszą pakę... U nas coś wyraźnie nie trybi, brakuje na kilku pozycjach dobrych graczy. Nasza młodzież, na którą z konieczności musimy stawiać, nie da nam takiej jakości jak młodzi piłkarze dają Legii.
|