AYALA napisał(a):

|
jak Pogoń zagra tak dobrze jak w pierwszym meczu u siebie przeciwko Zagłebiu to może byc ciężko
|
Znajac zycie na pewno tak bedzie - zawsze z Nami motywacja u takich zespołow jak Pogon jest najwieksza i juz nie raz sie to potwierdzało no ale bez przesady - w koncu zła gra musi sie skonczyc a takie mecze jak ten sa do tego najlepsze