Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7786
Stary 12.09.2012, 17:16
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, że już w pierwszym zdaniu wywiadu "chwali się" czymś takim. Każdy normalny grajek zachowałby takie szczegóły z życia dla siebie, ale widocznie Serge się tego nie wstydzi.
smoluchy juz tak maja....
Odpowiedz cytując