Patrząc na wszystkie projekty z tej strony można dojść do jednego wniosku- największą w nich "robotę" robi symbol białej gwiazdy. Pod względem estetycznym jest po prostu nie do przecenienia i bije na głowę logo Wisły SA. Chociaż nie podobają mi się nowe stroje Man Utd. (a widzę, że na nich bazują autorzy wizualizacji), to chętnie widziałbym nawet te wzory na naszych koszulkach. Byle wróciła biała gwiazda.
