Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 12.09.2012, 13:58
Właśnie martwi mnie to, że Probierz wspomina o "kardynalnym" błędzie przy utracie gola jak to był pikuś w porównaniu z błędem w 2 połowie. Dziewięciu na dziesięciu sędziów dałoby czerwień i wtedy Probierz nie pitoliłby, że nie warto mieszać na pozycji bramkarza bo Pareiko musiałby (powinien) pauzować. Przy golu obrońca też ponosi część winy. Powinien zauważyć, że bramkarz ma w głębokim poważaniu zagrożenie i nie wychodzi po piłkę a nie czekać i czekać i czekać aż się łaskawie ruszy. Trzeba było wywalić za trybuny w stylu Clebera. Ale większą część winy ponosi bramkarz.
Odpowiedz cytując