|
Jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić, żeby nagle kluby demontowały krzesełka na stadionach na rzecz trybun stojących. Szczególnie na tych nowych stadionach, jak choćby w Gdańsku, czy we Wrocławiu. To też są jakieś koszty przecież. Moim zdaniem ten pomysł raczej nie wypali. Oby doszli do porozumienia w sprawie piro.
|