Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4866
Stary 12.09.2012, 12:42
Jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić, żeby nagle kluby demontowały krzesełka na stadionach na rzecz trybun stojących. Szczególnie na tych nowych stadionach, jak choćby w Gdańsku, czy we Wrocławiu. To też są jakieś koszty przecież. Moim zdaniem ten pomysł raczej nie wypali. Oby doszli do porozumienia w sprawie piro.
Odpowiedz cytując