Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19083
Stary 12.09.2012, 11:26
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj Kukiz u Wojewodzkiego wyjasnil na czym polega tak zwana demokracja w Polsce z tymi samymi mordami od 20 lat : Tusk , Kaczynski ,Miller i Pawlak (teraz do nich doszedl Palikot) ,a wy sie dalej emocjonujcie wojenka PIS vs. PO , to tak jak wybór czy samochód ma być zielony czy niebieski i ludzie z tego powodu sobie skaczą do gardeł , walka o kolor samochodu ,a nikt nie widzi ,że ten samochod ma zje*any silnik , a politykom tylko w to graj ,bo oni raz są w koalicji raz w opozycji , już w sumie przed wyborami są wybrani do Sejmu , bo sa ustawiane listy . Tylko zmiana ordynacji wyborczej może coś w tym kraju zmienić.
Ale co niby da zmiana ordynacji? Przy JOW-ach kandydat PiS-u z Podkarpacia albo kandydat Platformy z Warmii też będzie pewny miejsca w Sejmie już po ułożeniu list, niezależnie kim będzie. Pokazały to wybory do Senatu, gdzie znalazło się aż trzech senatorów niezależnych, w tym dwóch wspieranych przez PO.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!