|
W bramce musi być zmiana. Zdecydowanie powinien bronić Miśkiewicz.
Nawet nie chodzi o to, że Pareiko zawalił gola na 2:0 w sposób żenujący w ostatnim meczu. Taki Kuciak złapałby tą piłkę w zęby na 16. metrze a Pareice nie chciało się ruszyć tyłka na 8 metr.... Bardziej jednak chodzi o sytuacje w drugiej połowie bo gdyby sędzia był choć trochę przytomny, ogarnięty lub gdyby zwyczajnie się nie zesrał to musiałby pokazać Estończykowi czerwień i dać karnego Polonii. Pareiko bronił beznadziejnie a jeszcze większa beznadziejność sędziego nie powinna blokować szansy Miśkiewiczowi bo tylko sędziemu Pareiko zawdzięcza to, że nie musi pauzować w następnym meczu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 12.09.2012 o godz. 11:12.
|