Wojtas napisał(a):

|
I co sadzicie ze dla nich tysiac zlotych, to jest duza kasa? Oni tyle na waciki wydaja.
|
w co wy wierzycie, pewnie paru młodych grajków postraszyli, żeby nie rozdawali koszulek, do Wisły przychodzą "gołe" koszulki i projekt nastepnie oddają do odpoiwiedniego odzobienia herb sa, logo tfkable, nazwisko i numer to w Wiślackim Świecie czy R22 im zrobia nawet
