Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19762
Stary 12.09.2012, 06:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I co sadzicie ze dla nich tysiac zlotych, to jest duza kasa? Oni tyle na waciki wydaja.
w co wy wierzycie, pewnie paru młodych grajków postraszyli, żeby nie rozdawali koszulek, do Wisły przychodzą "gołe" koszulki i projekt nastepnie oddają do odpoiwiedniego odzobienia herb sa, logo tfkable, nazwisko i numer to w Wiślackim Świecie czy R22 im zrobia nawet
Odpowiedz cytując