Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 11.09.2012, 22:33
Ja w czerwcu kupiłem HP Pavilion dv6-6b70ew A6L51EA i jestem bardzo zadowolony, wszystkie gry mi chodzą płynnie (z nowszych grałem tylko w BFa 3 (działa wręcz idealnie), wiedźmina 2 (o dziwo się przycina na wysokich detalach, ale na średnich idzie bardzo płynnie), nową fife demo - na maksymalnych detalach w fullHD (na zewnętrznym monitorze) i wodotryskami działa idealnie). Na podkładce chłodzącej działa dosyć cicho przy niskich temperaturach (przy obciążeniu włącza się dodatkowy wentylator ale do zniesienia, przy temperaturze w granicach rozsądku), dobrą rzeczą jest odtwarzacz blu-ray. Ogólnie polecam, jedyną kwestią może być cena bo raczej poniżej 3000 nie znajdziesz.
Odpowiedz cytując