Tominho napisał(a):

Tak, dali za niego 5 mln ojro i teraz mu powiedzą: "Sorki, nie sprawdziłeś się. Możesz odejść".
Wepchną go za 2-3 mln do klubu broniącego się przed spadkiem i po sprawie.
|
A w dodatku on pomyśli - na ch.j mi te 500 czy 700tys euro x 4 kolejne lata jak se mogę pograć przez ten czas za 100tys (pln?) i popić kawkę patrząc na sukiennice... i zadzwoni do kapki.