Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14445
Stary 11.09.2012, 20:17
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Tak, dali za niego 5 mln ojro i teraz mu powiedzą: "Sorki, nie sprawdziłeś się. Możesz odejść".

Wepchną go za 2-3 mln do klubu broniącego się przed spadkiem i po sprawie.
A w dodatku on pomyśli - na ch.j mi te 500 czy 700tys euro x 4 kolejne lata jak se mogę pograć przez ten czas za 100tys (pln?) i popić kawkę patrząc na sukiennice... i zadzwoni do kapki.
Odpowiedz cytując