|
Ja też zacząłbym stawiać na Miśkiewicza ale chyba jeszcze jednego "babola" Pereiko musi zrobić ... by doszło do zmiany.
Iliev niech idzie do ataku. Burliga na prawą pomoc. Jovanowic lub Jaliens na prawą obronę.
Co do środka obrony to ( na dziś) Głowacki i Czekaj lub Bunoza.
W środku pomocy Chrapek i Meleks (chyba że plecy znów zaczną boleć .... ).
Lewa pomoc - wakat ....... może Szewczyk .
No i wracamy do ataku gdzie pewnie musi zagrać super szybki ..... Genkov.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|