Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.09.2012, 13:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
juz nie przesadzajmy, kiedyś na reprezentacje jeździło 8-12 zawodników z naszej kadry , a teraz "zaledwie " 4 . Grać trzeba i tyle .

Chavez ława
Pareiko zalicza wtopy i przypuszczam że usiądzie na ławce
Melikson , Genkov - podstawowi zawodnicy , ale i w reprezentacjach nie grają całych spotkań ( Genkov ława )
Zauważyłem ,że forma naszego bramkarza spadła po zmianie trenera bramkarzy
Odpowiedz cytując