Arapaho napisał(a):

|
i po wyborach PO dostało propozycje objęcia 50% ministerstw w tym tych gospodarczych zgodnie z tym że kreowali sie na tych "ynteligentniejszych" i "lepiej wykształconych ekonomicznie" (co zreszta robią do dziś). Winę PISu widzą tu tylko lemingi którym PIS zawsze przeszkadza niezależnie co zrobi: czy mówi o Smoleńsku, czy korupcji czy ekonomi czy przedstawia plany gospodarcze. Zawsze jest źle
|
Winę PiS w sprawie koalicji przypisują Ci, którzy nie czytają nawet swoich guru, wszak Palikot jeszcze za czasów bytności w PO wyraźnie napisał w jednej ze swoich książek, że koalicji nie chciał i ja storpedował Donald Tusk, rządając praktycznie pełni władzy w "koalicyjnym rządzie".