AYALA napisał(a):

|
no wiem że ma jeszcze 4 lata ważny kontrakt.No ale może Turcy beda chcieli z nim kontrakt rozwiązac tak jak z Brożkiem
|
Tak, dali za niego 5 mln ojro i teraz mu powiedzą: "Sorki, nie sprawdziłeś się. Możesz odejść".
Wepchną go za 2-3 mln do klubu broniącego się przed spadkiem i po sprawie.