Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14444
Stary 11.09.2012, 13:20
AYALA napisał(a):Wyświetl post
no wiem że ma jeszcze 4 lata ważny kontrakt.No ale może Turcy beda chcieli z nim kontrakt rozwiązac tak jak z Brożkiem
Tak, dali za niego 5 mln ojro i teraz mu powiedzą: "Sorki, nie sprawdziłeś się. Możesz odejść".

Wepchną go za 2-3 mln do klubu broniącego się przed spadkiem i po sprawie.
Odpowiedz cytując