Arked napisał(a):

|
Poronionym pomysłym jest, że drużyna, której połowa składu jest na zgrupowaniach reprezentacji, gra swój mecz w piątek. Co z tego, że były dwa tygodnie przerwy? O jakiejkolwiek wartośći naszej drużyny świadczą (poza Ilievem) Melikson i Genkov, których z nami przez ten czas nie było. Ciężko więc być optymistą przed meczem z Pogonią.
|
juz nie przesadzajmy, kiedyś na reprezentacje jeździło 8-12 zawodników z naszej kadry , a teraz "zaledwie " 4 . Grać trzeba i tyle .
Chavez ława
Pareiko zalicza wtopy i przypuszczam że usiądzie na ławce
Melikson , Genkov - podstawowi zawodnicy , ale i w reprezentacjach nie grają całych spotkań ( Genkov ława )