|
Poronionym pomysłym jest, że drużyna, której połowa składu jest na zgrupowaniach reprezentacji, gra swój mecz w piątek. Co z tego, że były dwa tygodnie przerwy? O jakiejkolwiek wartośći naszej drużyny świadczą (poza Ilievem) Melikson i Genkov, których z nami przez ten czas nie było. Ciężko więc być optymistą przed meczem z Pogonią.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|