|
Brawo.
Zagadka dla Ciebie.
Masto Woluwe w ktorym gra obecnie White Star ma pełną nazwę Woluwe Saint Lambert (lub Woluwe sint Lambrecht)
Nawiasem mówiąc w 1976 roku graliśmy w pucharach z RWD Molenbeek , ktorego ponieąd spadkobierca jest dzisiejsze WS Woluwe
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|