Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.09.2012, 10:55
Nie dziwi mnie, że z PBB żadna bramka nie padła. Przecież my nie mamy napastników. Jedyny co w miarę wie o co chodzi akurat był na kadrze. Także jeden przeciętniak. poza tym dramat.
..
Odpowiedz cytując