Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19077
Stary 11.09.2012, 10:10
Z koalicją PO-PIS to była / jest zabawna sprawa . Całą kampanię wyborczą w 2005 roku wmawiali ludziom , że po wyborach założą koalicję , pamietam te wszystkie programy u Lisa i innych dziennikarzy w której PO z Jasiem Rokitą uchodziło za partię inteligentów takie coś w opozycji do prostaków z Samoobrony ,a PIS sie kreował na tych co walczą z korupcją i zajmą się złodziejami z SLD. Wmówili to ludziom no i wygrał PIS ,PO minimalnie mniej głosów i co ? Zamiast koalicji zaczyna sie kłótnia o koryto ,ci chcą tyle ministerstw a ci chcą tyle Ale przeciez obie partie są tam w parlamencie żeby służyć Polakom , jak sie okazało podział koryta był ważniejszy i od 7 lat partie te są już śmiertelnymi wrogami ,plują na siebie obrzucaja się gównem ,mówiąc krótko : farsa i kabaret.