Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 11.09.2012, 09:53
Za nami dwa sparingi przed meczem z Pogonią, które nie napawają nas optymizmem - nasza ofensywa szwankuje, III - ligowej Limanovii strzelamy jedną bramkę, a Podbeskidziu zero!

Ktoś może uważać, że i tak jest postęp w porównaniu do ostatnich spotkań - bo przecież w końcu nie straciliśmy pierwsi bramki. A do tego w piątkowym meczu zachowaliśmy czyste konto przez cały mecz.

W sparingach wystąpili już narzekający ostatnio na kontuzję: Jovanović, Buras oraz powracający po tragedii rodzinnej Bunoza. Warto zauważyć, że do pierwszego zespołu włączony został napastnik ME - Piotr Karłowicz, który zagrał przez 45 minut w meczu z Limanovią oraz 30 minut z Podbeskidziem.

Na zgrupowaniu swoich reprezentacji przebywają jeszcze Maor Melikson, Sergiej Pareiko, Tsvetan Genkov, Osman Chavez.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując